kolmapäev, 14. juuni 2017

Kopli Lasteaia Kohvikutepäev

Sel aastal oli Lõputrall eriliselt magus. Korraldasime Kopli Lasteaia Kohvikutepäeva, kus iga rühm pidas temaatilist kohvikut. Päikesepesarühma kohvikut ehtisid päikesekollased võililled ja lõunamaised palmilehed, pakuti käsitööjäätist ja muud paremat. Liivapesa nautis hõrgutisi valendavate kardinate embuses, valgeõielise õunapuu all. Tuultepesa pidas võrkkiikede vahel grillinurka. Vetepesa avas Kohverkala  kohviku, mis sai nime ühe lustaka kandilise kala järgi. Seal pakuti maitsvaid kiluvõileibu ja meresiniseid vahukomme. Linnupesa rühm kogunes aga suure linnupesa ümber, menüüs kõik sobilik korralikuks linnupetteks. Kõik kunstihuvilised said proovida traditsioonilist kunsti molbertil maalides ja abstraktset kunstiloomingut veepüstoliga pritsides.
Enne maiustama asumist esinesid meile Triibuvurru tantsijad ja Lauluringi laululapsed. Humoorika etteaste tegid õpetajad, esitades kaasaegse käsitluse Punamütsikese muinasjutust. Nalja sai ja kohvikus sumiseda. Oli tore päev. Suur aitäh kõigile, kes osalesid!


Aliina Luht
Vetepesa õpetaja


Meie lasteaias koguvad väliüritused ja -peod populaarsust, kuna selline hurmav ja roheline lasteaia õueala on Tallinnas  haruldus. Väliürituste vältimatu osa on korralik helitehnika, mis hinnapakkumistest lähtuvalt maksaks umbes 1000 eurot. Ootame vanemaid panustama MTÜ Kopli Lasteaed konto kaudu: EE462200221041255651, märksõna „helitehnika“.


Marika Ärmpalu
Direktor


Pildid: Marika Ärmpalu ja Auli Signi Kärdi

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar