reede, 13. aprill 2018

ÕHUPALLIMÄNGKui Kopli Lasteaed sai 99 ehk hakkas astuma oma 100 aastat, astusid lapsed lasteaeda kostüümides ja ÕHUPALLIDEGA. Õhupall oli kingitus lasteaiale.
Igal teol on suurem tagajärg! Lasteaiale kingitud õhupallidest meisterdasid rühmad LUMEMEMMED. Need lõid talvemeeleolu jõulukohvikusse – Lumememmed söövad pihlakaid päkapikumütsid peas.


Kopli Lasteaia talv oli erakordselt  lumememmesõbralik. Selle asemel, et ära sulada, hakkasid lumememmed lasteaias tegusid tegema!
Lumememmed koondusid kuuse ümber jõuluvananurka .


Jõulude eel sündis ka lumememmebeebi, keda kõik kaema tulid.Enne olümpiamänge ja talvemõnude algust viisid lumememmed meid talispordimeeleolusse – lumememmed ronisid spordi-pjedestaalile. (Pilti kahjuks pole, meil polnud olümpiamängude kajastamise õigusi ;) Kuigi võib öelda, et lumememmed olid head ennustajad: pjedestaaliümbrus oli ehitud vanade uiskudega ja uisutamises läks ju hästi!Eesti Vabariigi 100. sünnipäev oli väga tähtis! Lumememmed said pähe sini-must-valged mütsid, kätte lipud ning võtsid garderoobi valvesse lasteparaadi kaema! Lasteüksused liiguvad ju garderoobis päeva jooksul korduvalt.Lumememmed pidasid arvet ka küünlajahis osalemisel.Kevade lähenedes sulasid paljud lumememmed aga vapramad võtsid ka pühadest viimast ning transformeerusid pühademunadeks Liivapesa ukse taha.Kopli Lasteaed 100 aasta kestab!!! Lumememmed tegid ruumi peagi maja vallutavale kevadisele kunstinädalale. Sulavesi paneb kevade tärkama!!! Tänud lumememmedele!!!


Meenutas Liivapesa õpetaja Silja Järve

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar