neljapäev, 31. mai 2018

LÕPUTRALL- Käes on suveaeg


Päike meelitas maikuu viimasel teisipäeval Kopli lasteaia pere õuehoovi traditsioonilisele lõputrallile. Kohale tulid kõik, kes tahtsid osa saada ühisest lõbusast õhtupoolikust. Ja lustimist jagus.
Meile esinesid loovtantsu lapsed ja muusikaringi lauljad. Laste inspireerivad etteasted panid ka publiku jala tatsuma.Lauake kattis end seekord lihtsa nostalgiaga. Pidulaual leidus nii kartulisalatit, rabarberikooki, vahvelid, suhrkusaia kui ka sibulapirukat. Kirsiks tordil tuli jäätiseauto. Soe ilm ja kuum päike panid jäätise kiirelt sulama. Seepärast tuli tegutseda kärmesti ja süüa kohe mitu jäätist ühtejutti.Koos võeti ette ühistantsimine lastevanemate ja vilistlastega. Kõigile sai Alusharidus 100 tantsupeoks pühendatud tantsud Kaerajaan ja Sabatants.


Täname kõiki, kes andsid oma suurema või väiksema panuse peo õnnestumisse. Suured suured kiitused huviringijuhtidele Sandrale ja Annele. Plaksutame kõigile lastele, vanematele ja nende õpetajatele ja abidele, kes üheskoos terve õppeaasta kasvanud ja õppinud. Suured tänud meie Marikale, kes suudab Kopli lasteaeda ohjas hoida.

Lõpetuseks ühe neljaastase tüdruku mõttelend: "Ma tahaksin seda pidu teha veel!"

Liivapesa õpetaja,
Kätlin Tanin

Pildid: Anett Mill

           Tere!

Soovin väga käesoleva kirjaga tänada kogu Kopli Lasteaia pere perepäeva eest!On ütlemata kena traditsioon, et lasteaias ei toimu peod vaid rühmade järgi. Säärased suured perepäevad kannavad endas tugevat kogukondlikku ja turvalisuse sõnumit. Annavad võimaluse juba lasteaia lõpetanud suurtel õdedel-vendadel taas kokku saada ja õpetavad pisikestele vendadele-õdedele, et lasteaed on tore koht, kuhu on oodatud terve pere!

Meie pere ootab igal aastal nii kevadist suurt perepäeva kui ka talvist, pühalikumat-pidulikumat jõulukogunemist. Põnevusega ootame alati peo teemat ja üritame juba kodus mõistatada, mille uuega te seekord välja tulete. Tänavune Nostalgia-pidu oli väga meeleolukas oma tanstude-laulude ning temaatilise toiduga. Pidevalt oli kuulda hüüdeid: oi, vaata! mäletad seda!

Suur-suur aitäh, et te nii hoolite oma lastest! Suur-suur aitäh, et leiate jaksu ja inspiratsiooni meid kõik lasteaeda kokku tuua. See on oluline meile vanematena ja väga oluline ka lapsele, kelle igapäevast toimetamist me nii väärtustame!

Vetepesa rühma Emily ema,

Karin Jürisson

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar