neljapäev, 14. mai 2020

Unistamisest ei tohi kunagi loobuda...

...sest mõtetel on tavaks täituda. Võtab see siis aega mis võtab, aga ühel päeval võib see täide minna. Kopli lasteaia õppe- ja kasvatustöö 2018 – 2019 rühmade kokkuvõtetetes oli ettepanekuna toodud välja õpikeskkonna parendamiseks vajadus valgustahvi ja interaktiivse tahvli järele. Tänaseks – õitekuul 2020 on unistused täitunud!

Interaktiivne tahvel võimaldab esitleda dünaamilisi tegevusi, kirjutada märkmeid digitaalse tindiga või salvestada oma töö – ja kõike seda lihtsa sõrme vajutusega. Lühikoolitus õpetajatele kasutusvõimaluste kohta on teostatud. Edaspidi on võimalus õpetajatel iseseseisvalt oma teadmisi täiendada ja kolleegidega jagada, digipädevusi arendades. Omandame oskust kasutada uuenevat tehnoloogiat kiiresti muutuvas ühiskonnas õppimisel ja õpetamisel.
Valgustahvel on Vetepesa rühmas juba aasta jagu pakkunud lastele avastamis- ja õpirõõmu. Tuultepesa rühma paigaldati interaktiivne tahvel ning saali projetor koos ekraaniga, rikastades õpikeskkonda kaasaegsete vahenditega.  Laste esimene emotsioon...Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar