esmaspäev, 21. detsember 2020

Vetepesa askeldused jõulukuul

 

Teadmiste ja oskuste vilumus tuleb läbi kogemuse, hoolimise ja üheskoos tegemise. 

Jõulukuu algas rühmaruumi kaunistamisega. Imeliseks sai kogu rühm ja akendele tegid lapsed lumehelbeid, lootuses, et päris lumi ka ükskord maha tuleks. Seekord oli kuuse ülespanek laste töö ja nad said sellega suurepäraselt hakkama. Nii nagu rühmaruumi kaunistamisega ja ideedega, kuidas me seda teeme.
Igal advendil toimusid muinasjutuhommikud ja nädala märksõna leidmine: märkamine, hoolimine jne.

Samuti külastasid meid igal päeval päkapikud ja tõid lastele nii magusat kui ka põnevaid kingitusi. Suured tänud suurtele “päkapikkudele”, kes hoolitsesid üllatuste eest. Samuti pidasime meeles vanavanemaid jõulukaartidega ning meisterdasime kaarte heategevuslikule laadale, mille tulu annetasime Lastefondile. Suured tänud, kes panustasid! Head teha on hea.
 Kuna liikumispiirangute tõttu me palju sõita ei saanud, siis külastasime matkates Stroomi rannas olevat jõulumaad, mis lastele väga meeldis. Ja oh üllatust, ka sinna oli tulnud päkapikk.Traditsioonilisel küpsetamispäeval tegime seekord jõulumuffineid, mida kaunistasime glasuuriga. Ja lapsed kirjutasid oma jõulusoovid paberile, mille asetasid sussi sisse, et päkapikk need kiiremini jõuluvanale toimetaks.
Jõuluvana tulekuks olime valmis.


Ja kui jõuluvanale olime lehvitanud, suundusime rühma, pidulikule söömaajale ning ei puudunud ka Päkapikudisko. 
Ja kui lumi ka meid tervitama tuleb, siis oleks laste soovid kindlasti kõik täidetud.

 
Kaunist jõuluaega!Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar